Informačný systém eso/es v cloude

Informačný systém eso/es v cloudeSHP Group (Slovak Hygienic Paper Group) je nadnárodná skupina 8 spoločností v 6 krajinách Európy. Ročne vyrobí 100 tisíc ton papiera s obratom 120 mil. EUR. SHP Group patrí do prvej trojky najväčších producentov hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.

 

Informačný systém eso/es používa takmer päťsto pracovníkov SHP Group v podnikoch na Slovensku, v Českej Republike, Chorvátsku, Maďarsku a v Bosne a Hercegovine a to viac ako 20 rokov. ERP eso/es je pre firmu kľúčovou aplikáciou, ktorá podporuje optimalizáciu zásob, prepracovaným algoritmom počíta poistné zásoby a plánuje výrobu modernými metódami. 


SHP Group presunul svoj informačný systém na báze ERP eso/es do TelekomCloudu za 8 hodín kde spoľahlivo pracuje.

 

Michal Halgaš, IT Manager SHP Group, o riešení povedal: „Naša hardvérová infraštruktúra už nestačila výkonom pokryť stále väčšie nároky používateľov na informačný systém. Neinvestovali sme do nových zariadení, ale  rozhodli sme sa využiť služby dátového centra. Túto cestu sme vyhodnotili ako výhodnejšiu a perspektívnejšiu. Samotný presun dát a aplikácie sme bez problémov zvládli za niekoľko hodín. Systém je dnes rýchlejší a veľmi stabilný, čo oceňujú v konečnom dôsledku najmä naši používatelia.“ 

 

Ján Adamec, výkonný riaditeľ pre ICT a korporátny segment Slovak Telekomu dodal: „Vážime si dôveru spoločnosti SHP Group a sme radi, že migrácia dát do cloudu, pilotná prevádzka, aj samotná komerčná prevádzka potvrdili, že TelekomCloud je profesionálnym riešením vhodným aj pre tie najkritickejšie biznis aplikácie. TelekomCloud pre SHP je prvým nasadením, kde cloudové služby Slovak Telekomu využívajú okrem slovenských aj používatelia v štyroch ďalších krajinách.“

 

Obstarať si kvalitný informačný systém už nemusí znamenať nevyhnutnú investíciu. Polovica nových zákazníkov HT Solution už preferuje pre svoje ERP eso/es Cloud. Investíciu potrebnú na obstaranie informačného systému tak možno zmeniť na jeho prenájom. Služba je poskytovaná s partnermi:

 

Kontaktujte nás a radi poskytneme ďalšie informácie.